O společnosti

Vážení obchodní přátelé,

Vítejte ve firmě, která zachovala kontinuitu zásobování a služeb odběratelské klientele s šedesátiletou tradicí zásobovacího sortimentu. Jsme obchodní, ryze česká firma, která od roku 1993 působí na obchodním poli, jako jeden z řady největších velkoobchodů ve svém oboru.

ZEMPOMARKET a. s. Bečváry Vám nabízí široký sortiment zboží, zajímavé ceny i mimořádně zvýhodněné ceny u vybraných výrobků ve firemních akčních letácích.

Ve své nabídce a zásobovacím programu se jedná o železářský sortiment rozdělený v centrále akciové společnosti Bečvárech do třech obchodních středisek (železářství, hutní materiál, hutní druhovýrobky), dále středisko sortimentu elektromateriálu a v devadesátých letech rozvinuté středisko drogerie do rozsahu sortimentu a objemu dodávek srovnatelných s činností na úseku železářském.

Celkem u nás máte možnost výběru z 10 000 položek. Tuto širokou nabídku najdete nejen v Bečvárech, kde naše firma sídlí, ale i v regionálních střediscích, která budujeme po České republice tak, abychom byli co nejblíže Vám, našim stálým zákazníkům, ale i Vám, zákazníkům budoucím. Prodejní regionální střediska jsou ve Velké Bystřici u Olomouce, Hrušovanech u Brna a Holicích v Čechách s kompletním obchodním sortimentem, s výjimkou hutního materiálu, který je zde odbytován pouze v omezeném sortimentu.

ZEMPOMARKET a. s. se vždy orientovala výhradně na velkoobchodní činnost. Maloobchodní prodejnu má vybudovánu v obci Bečváry mimo areál velkoobchodních skladů a prodejních středisek. V současné době se zabývá i kamionovou dopravou a ubytovacími službami. Našimi zákazníky jsou obchodníci, partneři MTZ, partneři v zemědělství. Díky tradici i současnému významnému postavení u většiny výrobců Vám můžeme nabídnout maximálně výhodné ceny.

Mnoho úspěchů ve vzájemné spolupráci, pracovním i osobním životě Vám přeje

Mgr. Michael Urban, předseda představenstva

Zprávy

OZNÁMENÍ O EET

1. 3. 2017

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající při platbě v hotovosti povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu...

celá zpráva »

UBYTOVÁNÍ - REKREAČNÍ CHATA V HORNÍ MALÉ ÚPĚ ČP.54

28. 2. 2017

Pro informace o ubytování na naší rekreační chatě nebo rezervace termínů, kontaktujte, prosím, paní Sylvii Skývovou - tel. 321734116 nebo...

celá zpráva »

E-box lidem usnadní třídění drobných elektrozařízení.

11. 6. 2012

E-box lidem usnadní třídění drobných elektrozařízení.Obec Bečváry se ve spolupráci se společností ASEKOL rozhodla usnadnit občanům třídění vysloužilých malých...

celá zpráva »
všechny zprávy »